Tractor John Deere 3040 cu incarcator frontal
An fabricatie 1989
95 cai
Motor in 6 cilindri
Incarcatorul este cu demontare rapida si vine cu cupa de gunoi.
Pret 12,500 euro
Remorca cub frigorific izoterm
1700kg
Lungime 4.2m+1.5m protapul
Latime 2m
Inaltime 2.7m (cubul are 1.8 in fata și 2m in spate înălțime.
Are instalație de frig cum se vede în poze dar trebuie incarcata și pusa în functiune. Inainte a fost cubul pe o masina si avea termostat cu imprimanta si compressor pe masina dar are si motor la 2.20 deci se poate folosi la 2.20 sau se poate adauga un compresor extern pe generator.
Partea din fata unde este ruloul este doar izoterma, o ușă pe mijloc este congelator iar în spate cele doua uși este compartiment frigider. Are rafturi demontabile pentru lădițe.
Este inmatriculata pe Anglia cu certificat separat. Se face transfer pe actele de Anglia sau o pot inmatricula in tara contra cost. Se poate circula asa din ce stiu eu doar ca ii trebuie asigurare separata. ITP nu ii trebuie si nici impozit pana nu se face vama si inmatricularea in tara.
Ofer și lădițe la vânzare la 8 euro bucata
Sașiu remorcă auto 1700kg înmatriculată pe Anglia cu certificat si număr. Se poate circula așa sau înmatricula in tara. Ideal pentru a se adăuga un cub deasupra sau pentru stupi in apicultura. Are sașiu si osii Alko in stare foarte buna. Cauciucurile sunt vechi si scoapte si ar trebui inlocuite.
Preț 800 Euro ușor negociabil.
Accept și schimburi cu utilaje agricole sau pentru construcții.