Un  set de JANTE aluminiu pt. W. Golf 5,Golf Plus,Jeta, Touran,Cady etc
2

Un set de JANTE aluminiu pt. W. Golf 5,Golf Plus,Jeta, Touran,Cady etc

De vânzare un set de 4 jante de aluminiu pt W Golf 5, Golf Plus W Jeta, W Touran,Cady și altele. Jantele sunt pe R 15 și vin împreună cu doua cauciucuri allsezone ,pt vara /iarna. Sunt in stare buna ,nu sunt strâmbe au fost echilibrate ,le-am folosit pe un Golf plus. Arată bine. Preț 1070 lei ușor neg Cei interesați sunați nr. de tel sau mes.pe wathapp. mulțumesc. Trimit in tara doar cu avansul pt transport. Dar de preferat la fata locului.

Falticeni, Suceava

Roata REZERVA FORD ficus 2  SLIM noua nefolosita pe  R 16
1

Roata REZERVA FORD ficus 2 SLIM noua nefolosita pe R 16

De vânzare o ROATA REZERVA R16,nefolosita model SLIM ,pentru Ford Focus 2 ,se potrivește exact in porbagaj. Janta nu e ruginită deloc arată impecabil. Eu nu am trecut pe GPL și nu mai am loc în portbagaj pentru ia și am jantele pe 15. Preț 320lei neg.

Falticeni, Suceava

Ren Master 56 mii km reali, CARLIG Remorcare 3,5 T. OMOLOGAT.Accept variante auto,rulote,
9

Ren Master 56 mii km reali, CARLIG Remorcare 3,5 T. OMOLOGAT.Accept variante auto,rulote,

De vânzare Renault Master L2 H2 INTERIOR PODEA 3,09 Mașină e de 3,5 T. An fabricație 2021 Motor 2,3 DCI 150 CP. IMPORT GERMANIA Înmatriculat RO in luna iulie 2025 MASINA FUNTIONEAZA IMPECABIL Dotări: AC FUNCTIONAL Geamuri și oglinzi electrice Închidere centralizată din telecomanda cu 2 chei ABS,ESP SERVO ,RADIO original Comenzi volan și volan reglabil Computer bord Senzori ploaie și lumini Lumini de zi LED CONTROL TRACTIUNE HILL HOLDER Pilot automat Cruize control și limitator de viteza Sistem cu Bluetooth și USB,4 difuzoare (boxe) Keylis Entry Start Stop Camera masalier , vezi foto Senzori parcare spate Presuri originale Renault Banchete rabatabile pt depozitat bagaje,plus măsuță in bord pt.luat masa sau completat documente. Capace roti originale CAUCIUCURI IARNA PLUS CAUCIUCURI VARA, din care 4 sunt noi noi și 4 sunt la 75 100 Mașină a rulat pe Români 9000 km CARLIG OMOLOGAT RAR 3,5 T TOTAL MMA 6800 KG Când am aduso am schimbat toate filtrele : ulei,combustibil,aer și habitaclu inclusiv uleiul. Mașină merge impecabil,funcționează că una noua Cel mai renumit și fiabil motor Distribuție pe lanț care se schimba după 400-500 mii km. Arată impecabil exact că în poze Km sunt reali 56 000 ,accept orice verificare, aveți și seria șasiu,pt. verificare. Preț negociabil variante cu imobiliare,autorulota,rulota sau cu autoturisme dar și eventual dube variante mai lungi,doar cu km.reali. Tel.

2021 | diesel

Falticeni, Suceava

Remorca STEMA fab.2024, Import GERMANIA , că noua
10

Remorca STEMA fab.2024, Import GERMANIA , că noua

De vânzare Remorca STEMA aproape noua Remorca de 750kg Deci se conduce cu cat. B FAB.2024 import Germania Dimensiuni L 208 cm și l are 110 cm. Înălțimea 135 cm Remorca arată că noua am circulat pe Ro doar 300 km,cu nr de Germania. Nu sa scos numere roșii nici un set,deci remorca nu este înmatriculată în Ro. Prelata este perfecta ,iar la interior este căptușită cu MDF și ușa de acces,trimit poze pt cei interesați. Remorca are certificat COC in acest preț mai ofer și 2 rampe de urcare pt.ATV -uri sau alceva de urcat,sunt noi, doar una singura am folosit eu o singura data Remorca ARATA SUPER Preț 1200 e neg.

2024 | hibrid

Falticeni, Suceava