Vând opel insignia 2010 automata
Functioneaza motorul foarte bine...cutia defecta
2010 | diesel | 330000 km
Bistrita, Bistrita-Nasaud
ieri 13:33
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Functioneaza motorul foarte bine...cutia defecta
2010 | diesel | 330000 km
Bistrita, Bistrita-Nasaud
ieri 13:33
Stare buna de functionare
2012 | diesel | 317 km
Bistrita, Bistrita-Nasaud
22 iunie