Transport - Camioane second hand de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Mercedes Sprinter 314 CDI frigorific Termoking 54400 km 2021.
20

Sprinter 314 CDI, motor 2.2 CDI, 105 kw 143 CP. tractiune spate. Furgon MEDIU si INALTAT, Agregat Termoking REFRIGERARE si CONGELARE, -20...22 grade. Antrenare electrica stationare ( priza ) la 380 V Suprafata utila L= 3.1 m, l = 1.60 m, H=1.8 m. Masa max. aut. 3500 kg, se conduce cu permis categ. ...

2021 | diesel | 54400 km

Talmaciu, Sibiu

Promovat
Mercedes 18.510 4x2, 2 km, Automata+retarder
15

Mercedes 18.510 4x2, 2 km, Automata+retarder

PRETUL NU CONTINE TVA! Disponibil vizionare si test drive la adresa: Strada CRINULUI, Nr. 26B, Judet Ilfov Poze suplimentare pe W.APP MULTUMESC!

2020 | diesel | 440400 km

Chitila, Ilfov

Promovat
Renault Master cu prelata
9

Renault Master cu prelata

Vand Renault Master cu prelata - motor 2200, 90CP - lungime platforma 3,3m - prelata si podeaua in stare foarte buna - schimbat recent distributia, pompa de apa, fulia vibrochen, racitor de ulei si radiator - anvelope aproape noi - motorul in stare foarte buna de functionare

2002 | diesel | 330000 km

Buzias, Timis

Promovat
Ford New Transit L3H2 Doka 6LOCURI+DUBA L2.40M
20

Ford New Transit L3H2 Doka 6LOCURI+DUBA L2.40M

Detalii suplimentare tel O766205500 AVANTAJE CLIENT: -Garantie 30000km sau 12luni pe cutia viteze si motor -GRATUIT Ulei+filtre la predare -Servicii RAR -Eliberare numere provizorii -Control tehnic al calitatii -Detailing Curatire profesionala -Posibilitate Buy Back -Posibilitate finantare ...

2020 | diesel | 200000 km

Slatina, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez duba frigorifica cu priza
10
12

inchiriez duba frigorifica cu priza

Firma noastra ofera servicii de inchiriere pentru persoane juridice cat si fizice. Se inchiriaza cu sofer fara, pe teritoriul Romaniei. Toate taxele incluse, asigurare, rovinieta, asigurare casco, factura, bon fiscal, Se conduc cu categoria B. Renault Master cub pe dublu cu lift. Ww Crafter 440 lungime, ...

2012 | diesel | 300 km

Sector 3, Bucuresti

inchiriez dube
10
16

inchiriez dube

Firma noastra ofera servicii de inchiriere pentru persoane juridice cat si fizice. Se inchiriaza cu sofer fara, pe teritoriul Romaniei. Toate taxele incluse, asigurare, rovinieta, asigurare casco, factura, bon fiscal, Se conduc cu categoria B. Mercede Sprinter cu prelata. Mercedes sprinter cu lift. Renault ...

2012 | diesel | 100 km

Sector 3, Bucuresti

Scania R450
8

Scania R450

Tractor | Scania | R450. An productie: 2015Putere motor cp: 450Norma de poluare: EURO VITip motor: DC 13.147Tip combustibil: DIESELCutie de viteze: AUTOMATA 12Cilindree cmc: 12742.0Masa maxima autorizata kg: 19000Masa proprie kg: 8017Anvelope: 20% 315/70R22,5;30% 315/70R22,5Axe: 4X2Ampatament mm: 3700Frane ...

2015 | diesel | 1146980 km

Chiajna, Ilfov

Daf Xf 450 ft
8

Daf Xf 450 ft

Tractor | Daf | Xf 450 ft. An productie: 2017Putere motor cp: 450Norma de poluare: EURO VITip motor: MX-11 330H2Tip combustibil: DIESELCutie de viteze: AUTOMATA 12Cilindree cmc: 10837.0Masa maxima autorizata kg: 19000Masa proprie kg: 8137Anvelope: 30% 315/60R22,5;50% 295/60R22,5Axe: 4X2Ampatament mm: ...

2017 | diesel | 914491 km

Chiajna, Ilfov

Mercedes Actros
8

Mercedes Actros

Tractor | Mercedes | Actros. An productie: 2019Putere motor cp: 420Norma de poluare: EURO VITip motor: OM470LA.6-8Tip combustibil: DIESELCutie de viteze: AUTOMATA 12Cilindree cmc: 10677.0Masa maxima autorizata kg: 18000Masa proprie kg: 7390Anvelope: 315/70R22,5;315/70R22,5Axe: 4X2Ampatament mm: 3700Frane ...

2019 | diesel | 953286 km

Chiajna, Ilfov

Krone Sd
4

Krone Sd

Remorca | Krone | Sd. An productie: 2013Masa maxima autorizata kg: 39000Masa proprie kg: 6800Sarcina utila kg: 32200Anvelope: fata - 5% 445/45R19,5 spate - 5% 445/45R19,5Axe: 3Frane fata: DISKFrane spate: DISKSuspensii fata: PNEUMATICSuspensii spate: PNEUMATICTip caroserie: Prelata role usi la spateDimensiuni ...

Chiajna, Ilfov

Scania R480 Abrollkiper 6x4
8

Scania R480 Abrollkiper 6x4

Scania R480 Abrollkiper - motor Scania 480 Cp - an fabricatie 2007 - km bord 808910 - maxim autorizata 30 tone - Greutate proprie 12840 kg - masa maxim admisa 30 Tone - Anvelope 315 70R22,5 - Inmatriculat PF RO Stare de functionare buna Pret 21500 euro

2007 | diesel | 808910 km

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare urgent
4
3

De vanzare urgent

De vanzare cap tractor

2014 | diesel | 1020000 km

Targu Mures, Mures

De vanzare
4

De vanzare

De vanzare urgent cap tractor

2013 | diesel | 940000 km

Targu Mures, Mures

De vanzare
5

De vanzare

De vanzare semiremorca

2018 | hibrid | 350000 km

Targu Mures, Mures

De vanzare
5

De vanzare

De vanzare semiremorca standard schmitz Rulata foarte putin

2015 | hibrid | 400000 km

Targu Mures, Mures

Vind Mercedez 516
9
13

Vind Mercedez 516

Vind mercedez 516 an fabricație.2021 motor 2.2-220482Km pret 47500negociabil,vebasto,scaun încălzit sofer,prize pt.incarcat telefoane ,pe masina sunt arcuri dar se da si suspensia pneumatica miuler .

2021 | diesel | 220482 km

Craiova, Dolj

vand Renault Mascott 3.0
5

vand Renault Mascott 3.0

Vand Renault Mascott 3.0 diesel 120cp distributie pe pinioane, km 213.500, basculabila pe trei parti, bena 3x2ml, triple led spate, nu bate nu troncane. Pret 10500 discutabil Schimb doar cu 7 locuri plus bena si dupa anul 2010 dau si diferenta unde este cazul.