Vand golf 4
Masina este avariata in partea din stanga spate si in stamga . Masina merge perfect, nu are nici o problema. Au fost schimbate inainte de accident:discuri de frâna,placute ,amortizoare si altele.
2002 | benzina | 0 km
Serbotesti, Vaslui
azi 19:17
-2fe05d87-e83d-4feb-a08c-e6067e37f32b.webp)