dezmembrez seat ibiza 2005
mașina e funcțională cu itp expirat ,doar ca trebuie investit în ea.nu e pt pretențioși.sau dau la schimb cu un garaj.p.s. mașina e radiata,o dau pt piese sau programul rabla!
2005 | diesel | 320000 km
Bistrita, Bistrita-Nasaud
20 iunie
-2fe05d87-e83d-4feb-a08c-e6067e37f32b.webp)