Vand hyundai 130 anul 2010
Vand hyundai i30 an 2010,clima,geamuri electrice fata si spate,masina este inmatriculata pe mine singurul proprietar din romania,adusa de 8 luni in tara folosita doar 3 luni,schimbat distributie noua,ambreaj,frane,caseta directie ,punte fata,masina este impecabila,clima,se poate vedea oricand
2010 | benzina | 168000 km
Timisoara, Timis
19 iunie
-2fe05d87-e83d-4feb-a08c-e6067e37f32b.webp)