Vand Ford Mondeo
Vand Ford Mondeo adus din germania 1.6 benzina 2009 luna a 10 a in stare foarte buna de functionare carlig de remorcare jante aliaj geamuri electrice inchidere automata clima functionala MAȘINA TREBUIE INSCRISA PE ROMANIA mai multe detalii la telefon
2009 | benzina | 0 km
Silistea Mica, Teleorman
22 mai
-2fe05d87-e83d-4feb-a08c-e6067e37f32b.webp)