Auto moto - Masini second hand de vanzare Suceava

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
SKODA Kodiaq Sportline 2.0 TDI DSG 4x4
18
3

SKODA Kodiaq Sportline 2.0 TDI DSG 4x4

Kodiaq Sportline 2.0 TDI DSG 4x4 Cilindree: 1968 cmc Caracteristici tehnice: 142 KW 193 CP, Direct Shift Gearbox, Tractiune Integrala, 5 usi, Diesel Carlig de remorcare rabatabil Pachet Assisted Drive Plus: - Area View 360 - camere video fata, spate si laterale - Intelligent Park Assist - asistent ...

2025 | diesel | 80 km

Suceava, Suceava

Promovat
Opel meriva opc 1.7 cdti
9
1

Opel meriva opc 1.7 cdti

Masina a for adusa din Belgia in iul 2025 un singur proprietar. Cauciucuri iarna vara

2011 | diesel | 202590 km

Ipotesti, Suceava

Promovat
Peugeot Boxer L1 H1
5

Peugeot Boxer L1 H1

Peugeot Boxer 2,2 HDI Fără accident Kilometri reali 90 000 Cauciucuri aproape noi Mașina a avut parte de Revizie...,Injectoare noi Rulează foarte bine

2008 | diesel | 89000 km

Suceava, Suceava

Promovat
Sprinter 316 L2 H2
16
2

Sprinter 316 L2 H2

Vind Mercedes Sprinter L2 H2 Impecabil !!! Fără accident Fără elemente revopsite Mașina arată și rulează foarte bine Keyless-go ( pornește cu cheia în buzunar) Închidere centralizată Oglinzi electrice Climă Tahograf, Girofar Cârlig tractare omologat Cauciucuri noi

2018 | diesel | 238000 km

Suceava, Suceava

Cumpără cu livrare, direct din pagina anunțului. Vezi detalii

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare
10
1

De vânzare

De vânzare Citroen c4 an fabricatie 2011 benzina 1600cmc geamuri electrice fata spate oglinzi electrice încălzite radio cd comenzi volan pilot automat climatronic senzori parcare față spate încălzire scaune cu masaj șezut și lombar jante aliaj originale Citroen modelul elegant euro 5 acte preț 5500 Euro ...

2011 | benzina | 222450 km

Radauti, Suceava

De vânzare Seat Ibiza
6

De vânzare Seat Ibiza

De vânzare Seat Ibiza an fabricatie 2011 benzina 1400cmc geamuri electrice fata spate oglinzi electrice încălzite radio cd comenzi volan pilot automat dublu climatronic scaune fata încălzite euro 5 acte preț 4700 euro telefon jante aliaj originale

2011 | benzina | 222137 km

Radauti, Suceava

De vânzare 4

De vânzare

Vând auto Citroen C-Elysee, din 2015,acte la zi, motor 1,2 benzină, instalație GPL,,,, preț 2500 .... pentru informații .

2015 | benzina + gpl | 146000 km

Suceava, Suceava

Promovat
KGM (Ssangyong) Tivoli Smart 1.5 GDI Turbo Benzină 163 CP, Euro 6
9
1

Preț de listă: 23 963 Euro cu TVA Discount: 3 000 Euro cu TVA Preț în OFERTĂ: 20 963 Euro cu TVA Garantie producator 5 ani pana la 100.000 km* Garantie Extinsa 5 ani suplimentar pana la 150.000 km* Suceava, bd. Sofia Vicoveanca nr. 54, jud. Suceava (reprezentanța KGM) Garanția oferită include 5 ani ...

2024 | benzina | 0 km

Suceava, Suceava

Promovat
KGM (Ssangyong) Tivoli Smart 1.5 GDI Turbo Benzină 163 CP, Euro 6  - mașină de TEST DRIVE
4

KGM (Ssangyong) Tivoli Smart 1.5 GDI Turbo Benzină 163 CP, Euro 6 - mașină de TEST DRIVE

Preț de listă: 25 425 Euro cu TVA Discount: 5 326 Euro cu TVA Preț în OFERTĂ: 20 099 Euro cu TVA Garantie producator 5 ani pana la 100.000 km* Garantie Extinsa 5 ani suplimentar pana la 150.000 km* Suceava, bd. Sofia Vicoveanca nr. 54, jud. Suceava (reprezentanța KGM) Garanția oferită include 5 ...

2024 | benzina | 3500 km

Suceava, Suceava

Vând Dacia Duster
4
3

Vând Dacia Duster

DACIA DUSTER 2016 | 4x4 | 1.6 BENZINĂ | 98.800 KM Vând Dacia Duster, an fabricație 2016, echipat cu motorul fiabil de 1.6 Benzină (114 CP) și tracțiune 4x4. Mașina are un rulaj foarte mic, de doar 98.800 km, fiind întreținută exemplar. Este varianta ideală pentru cineva care caută un SUV robust, cu ...

2016 | benzina | 98850 km

Radauti, Suceava

motocicletă
4

motocicletă

mai multe detalii in privat ,stă accelerata

2011 | 49 cm3 | 100 km

Boura, Suceava

Vand Ford Focus , Titanium , 65649Km,  motor 1000cmc, 125cp, benzina.
6
1

Vand Ford Focus , Titanium , 65649Km, motor 1000cmc, 125cp, benzina.

Stare foarte buna, 65649km, culoare deosebita, jante aliaj, GPS din fabricatie, buton Start Stop , 4geamuri electrice, Keyless. Pentru detalii sunati o745 549716 !

2017 | benzina | 65649 km

Falticeni, Suceava

Cross   Supermoto Rieju 49cc ( Derbi Aprilia Ktm Yamaha Honda Enduro Scuter )
5

Cross Supermoto Rieju 49cc ( Derbi Aprilia Ktm Yamaha Honda Enduro Scuter )

Vând Rieju 49cc Am6, motocicleta este în stare foarte bună, pornire la pedală și buton, adusă din Germania cu toate actele necesare înmatriculării, Se poate conduce cu categoria B sau de la 16 ani cu A1. Cadru mare, jante 21 18, are cauciucuri mixte dar se pot pune și cauciucuri de cross. 6 trepte ...