Rulment roata DAC3055w CfMoto (Arctic Cat, Yamaha, Kawasaki
Valabil din 5/2/2026 1:14:15 PM
1 / 1
Specificații
Categoria
Stare produs
nou
Descriere
Rulment roata DAC3055w CfMoto (Arctic Cat, Yamaha, Kawasaki, Can-Am). Super oferta!!!
Societatea noastra vinde rulment DAC3055W (30499-03080, DAC 3055 W).
Dimensiuni:
-diametru interior 30 mm
-diametru exterior 55 mm
-latime 32mm
Rulmentul este compatibil cu urmatoarele modele de ATV sau UTV CF MOTO:
*Cf Moto
Cfmoto 500
Cfmoto 500-A
Cfmoto 500-2A
Cfmoto X8
CF800-2013
Cfmoto X5
Cfmoto X6
Cfmoto Z6
Cfmoto Z6 EX
Rulmentul mai este compatibil si cu urmatoarele modele de ATV / UTV:
*Arctic Cat:
Arctic Cat 250 4x4 2005->
Arctic Cat 300 4x4 2005->
Arctic Cat 400 FIS 4x4 2005->
Arctic Cat 400 VP 4x4 2006->
Arctic Cat 400 TRV, TBX 4x4 2005->
Arctic Cat 500 TRV, TBX 4x4 2005->
Arctic Cat 500 FIS 4x4 2005->
Arctic Cat 650 V2 4x4 2004->
Arctic Prowler 650 XT 2006->
Arctic Cat 650 V2 4x4 2005->
Arctic Panther 700 2009->
Arctic Cruiser 700 2009->
Arctic Cat Diesel 700 200
Raportează
Dimensiuni:
-diametru interior 30 mm
-diametru exterior 55 mm
-latime 32mm