Opel Astra 1.7 CDTI 2005 diesel licitație
4 050
RON
1 / 2
Specificații
Marca
Model
Versiunea
f
Categoria
Motorizare
Data fabricatiei
Kilometraj
999.999
Avariata
neavariata
Stare
inmatriculata
Capacitate cilindrica
1686
Putere maxima
100
Descriere
Se vinde prin licitație publică autoturism:
Opel Astra
An fabricație: 2005
Motor diesel, 1686 cmc
Motorizare: 1.7 CDTI
Cutie de viteze manuală
Număr înmatriculare: BT-25-MIM
Serie șasiu (VIN): W0L0AHL3555068901
Opel Astra, an 2005, BT-25-MIM PRET DE PORNIRE LA LICITATIE - 4.050 lei fără TVA;
Licitațiile sunt programate pentru 19 august 2026, 2 septembrie 2026 și 16 septembrie 2026, ora 11:00, în Botoșani, B-dul Mihai Eminescu nr. 48, camera 226, etaj 1, Casa Tineretului.
Garanția de participare este de 10% din prețul de pornire, iar caietul de sarcini costă 500 lei, exclusiv TVA. Înscrierea și depunerea documentelor se fac cu minimum 24 de ore înaintea licitației. Vizionarea autovehiculelor se realizează cu programare prealabilă.
Informații: | Dosar de insolvență nr. 3 - Tribunalul Botoșani.
Raportează
Opel Astra
An fabricație: 2005
Motor diesel, 1686 cmc
Motorizare: 1.7 CDTI
Cutie de viteze manuală
Număr înmatriculare: BT-25-MIM
Serie șasiu (VIN): W0L0AHL3555068901
Opel Astra, an 2005, BT-25-MIM PRET DE PORNIRE LA LICITATIE - 4.050 lei fără TVA;
Licitațiile sunt programate pentru 19 august 2026, 2 septembrie 2026 și 16 septembrie 2026, ora 11:00, în Botoșani, B-dul Mihai Eminescu nr. 48, camera 226, etaj 1, Casa Tineretului.
Garanția de participare este de 10% din prețul de pornire, iar caietul de sarcini costă 500 lei, exclusiv TVA. Înscrierea și depunerea documentelor se fac cu minimum 24 de ore înaintea licitației. Vizionarea autovehiculelor se realizează cu programare prealabilă.
Informații: | Dosar de insolvență nr. 3 - Tribunalul Botoșani.
ID anunț: 1774268759
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Bestauto.ro sau creează-ți rapid un cont nou!
Bifează prima casetă pentru a continua