ABS, Airbag, Carte service, Comenzi volan, Computer de bord, ESP, Geamuri colorate, Geamuri electrice, Inchidere centralizata, Jante din aliaj, Navigatie/GPS, Proiectoare, Senzori parcare, Servodirectie
Descriere
Reviziile de filtre si ulei au fost facute in fiecare an indiferent de km facuti cu masina. Placute fata TRW schimbate la 20k km, antigelul schimbat la 25k. Kilometrii sunt reali si masina este lipsita de accidente. Am atasat si seria de sasiu pentru verificare pe car vertical.
Dotari: -Motor 1.0 SCe 75 cai -Aer conditionat -Geamuri electrice fata -Navigatie android -Camera marsarier -Senzori de parcare spate -Boxe Pioneer de 70W pe fata si 50W pe spate -Semnalizari dinamice pe aripile fata -Jante aliaj MSW cu anvelope de vara si jante originale de tabla cu cauciucurile de iarna Pretul este usor negociabil doar la fata locului!
ID anunț: 1776330900
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Bestauto.ro sau creează-ți rapid un cont nou!